sitn.pl » Dokumenty » Oświadczenie o czasowym wykonywaniu działalności instruktora narciarskiego (prowincja Trentino)
Dokumenty

Oświadczenie o czasowym wykonywaniu działalności instruktora narciarskiego (prowincja Trentino)

W bieżącym sezonie we Włoszech obowiązują zmienione zasady pracy instruktorów z krajów UE.

Kraków, 16.11.2017r.

Publikujemy druk zgłoszeniowy dla osób nieposiadajacych stopnia INSTRUKTORA PZN zgłaszajacych się do przystapienia do procedury szkoleniowej podwyższenia kwalifikacji. Na podstawie druku zgłoszeniowego Biuro SITN PZN wystawia Zaświadczenie, ktore przesyłamy do wnioskodawcy i Prowincji Trentino. 

DRUK ZGLOSZENIOWY >> 

W dniu 11.10.2017r przedstawiciele SITN PZN spotkali sie w TRENTINO  z samorzadem tego regionu w sprawie interpretacji formularza. Podniesiono też kwestię poziomu uprawnień instruktorskich naszego kraju. Ustalenia podamy na spotkaniu Kieronikow LSN w dniu 21.10.2017r., opublikujemy też ustalenia szczegółowe w tym miejscu.

Oświadczenie o czasowym wykonywaniu działalności instruktora narciarskiego (prowincja Trentino)

Formularz - Oświadczenie składane przed tymczasowym i okazjonalnym wykonywaniem działalności zawodowej instruktora narciarskiego w prowincji Trento składane do Wydziału Turystyki. Formularz po zarejesrowaniu należy przedstawić w Narciarskiej Szkole Włoskiej w miejscowości prowadzenia szkolenia i mieć stale przy sobie podczas szkolenia.
Informacja na podstawie pisma z TRENTINO przedstawionej podczas Konferencji Tonale czerwiec-sierpień 2017.

Link do strony włoskiej samorządu regionu TRENTINO, na której znajdują się formularze w języku wloskim i angielskim: http://www.turismo.provincia.tn.it/professioni_turistiche/maestro_sci/maestro_modulistica/

FORMULARZ w angielskim >>

Wypełniony Formularz należy wysłać 30 dni przed rozpoczęciem pracy.