sitn.pl » Dokumenty » Oświadczenie o czasowym wykonywaniu działalności instruktora narciarskiego (prowincja Trentino)
Dokumenty

Oświadczenie o czasowym wykonywaniu działalności instruktora narciarskiego (prowincja Trentino)

Kraków, 28.11.2018r.

W sezonie 2018/2019 w Trentino obowiązują zasady uzyskiwania zgody na „tymczasowe wykonywanie zawodu nauczyciela narciarstwa” opisane w pliku "Temporary right - Ski instructors Poland.pdf" (do ściągnięcia na dole strony).

Na podstawie ustaleń z Komisją Szkolenia SITN za dowód rozpoczęcia szkolenia w kierunku uzyskania kwalifikacji Instruktora PZN we wskazanym przez władze Trentino przedziale czasowym uznawane będzie zaliczenie minimum Egzaminu Regionalnego.

Wystawianie zaświadczeń (certyfikatów do Włoch) dla Pomocników Instruktorów PZN lub Instruktorów SITN nastąpi po przesłaniu zgłoszenia mailowego i wpłacie na konto SITN 20 zł.

Certyfikat zostanie wysłany scanem na podany adres mailowy.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Link do strony włoskiej samorządu regionu TRENTINO, na której znajdują się formularze w języku włoskim i angielskim: http://www.turismo.provincia.tn.it/professioni_turistiche/maestro_sci/maestro_modulistica/

Oświadczenie z załączoną dokumentacją należy złożyć jednorazowo w formie kompletnej ze wszystkimi wymaganymi dokumentami co najmniej na 15 dni przed rozpoczęciem pracy.