sitn.pl » Dokumenty » Program Nauczania Narciarstwa Telemarkowego 2014
Dokumenty

Program Nauczania Narciarstwa Telemarkowego 2014

TELEMARK Program Nauczania Narciarstwa telemarkowego SITN PZN

Do rąk narciarzy zainteresowanych telemarkiem trafia opracowany przez Instruktora Wykładowcę PZN Piotra Kapustianyka i jego zespół niniejsze opracowanie, które oprócz opisu ewolucji i ćwiczeń zawiera kompendium wiedzy na temat historii telemarku, rozwoju techniki i sprzętu, zasad bezpieczeństwa i odpowiedniego wyposażenia podczas jazdy w dziewiczym terenie. Opracowanie zawiera również badania biomechaniczne i fizjologiczne aspektów skrętu telemarkowego przeprowadzone przez pracowników z gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Telemark - Program Nauczenia narciarstwa telemarkowego powinien być obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego instruktora PZN.

Wydane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN; Kraków 2014, wydawnictwo zawiera książkę, płytę DVD oraz wydanie kieszonkowe programu.

UWAGA Telemark program nauczania narciarstwa telemarkowego dostępny jest w BIURZE od 3 listopada 2014r. po dokonaniu wpłaty należności WYŁĄCZNIE na konto. (90 PLN, dla członków 70 PLN)

Osoby, które zainteresowane są zakupem wpłacają na nasze konto SITN odpowiednią kwotę w tytule wpisując adres wysyłki (+ nr telefonu dla kuriera) +PNT.

Od stycznia 2018 możliwa dostawa naszym kurierem (InPost). Koszt przesyłki PROGRAMU:

- do 2 szt.-15zł,

- od 3 do 5 szt. - 20zł

- powyżej 5 szt - 30 zł

Powyższe kwoty należy dodać do zakupionego PROGRAMU.
Prosimy o podawanie nr telefonu dla kuriera.

Nr konta 58 1240 4650 1111 0000 5152 2902