sitn.pl » Wiadomości » SITN na Czystych Tatrach 2016!...
Wiadomości

SITN na Czystych Tatrach 2016!...

1.07.2016
W dniach 1-2 lipca 2016 przedstawiciele naszego Stowarzyszenia biorą udział w akcji Czyste Tatry. Impreza organizowana ze wsparciem Rafała Sonika ma uświadamiać społeczeństwu jak dbać o nasze otoczenie. Tatry mają wyjątkowe walory przyrodnicze, a my jako Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa identyfikujemy się z tym przesłaniem! Nie tylko w górach!

Podczas wydarzenia, możecie wziąć udział w koncertach, grach organziowanych przez animatorów, ale także poznać Inline Alpine! SITN PZN wspiera letnią inicjatywę sportów rolkowych.

Przez dwa dni czynne będzie stoisko w godzinach 10.00 – 18.00 wraz z zarezerwowanym torem treningowym z tyczkami typu soft, na którym każdy odwiedzający będzie mógł sprawdzić czy podoba mu się dyscyplina Inline Alpine w praktyce (na miejscu będzie również wypożyczalnia rolek oraz ochraniaczy i kasków).

W piatek i sobotę w godzinach 14.30 – 15.15 odbędzie się 45 minutowy pokaz na wyodrębnionym torze wyposażonym w zawodnicze tyczki, przeznaczony dla wszystkich uczestników oraz gości którzy pojawią się na wydarzeniu.

ZAPRASZAMY!