sitn.pl » Wiadomości » Zakopane zdobyło główna nagrodę WSD 2017 !!!!!
Wiadomości

Zakopane zdobyło główna nagrodę WSD 2017 !!!!!

28.05.2017


W dniu 24 maja 2017r. w Oberhofen rozstrzygnięto konkurs World Snow Day Awards for 2017. Światowy Dzień Śniegu organizowany od 6 już lat w 3 niedzielę stycznia. SITN PZN aktywnie uczestniczy w WSD Zakopane od pierwszej edycji tego wydarzenia tj.od 2012.. Konkurs przeprowadzono w 4 kategoriach, Najlepszy Światowy Dzień Śniegu, Najlepszy Mały Światowy Dzień Śniegu, Najbardziej Kreatywny WSD i nagroda honorowa za pierwsze zgłoszenie do WSD 2017.

Poniżej informacja z pierwszej ręki.

Agnieszka Adamczyk - Koordynator World Snow Day Zakopane pisze :

„Z olbrzymią przyjemnością, satysfakcją, dumą, radością i wszelkimi innymi wspaniałymi uczuciami śpieszę donieść, że znamy już wyniki pierwszej edycji, czyli konkursu na najlepszego organizatora World Snow Day na świecie. Zwycięzcą historycznej, bo pierwszej, edycji jest ZAKOPANE, czyli MY WSZYSCY!!!!

Z tego miejsca pragnę Wam wszystkim i każdemu z osobna podziękować za te wszystkie lata wspólnej pracy nad marką naszej imprezy, za kreatywność i zaangażowanie, za uśmiechy na Waszych ustach, za poświęcenie swojego prywatnego czasu, aby być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Nie ukrywam, że zwycięstwo w tej kategorii było moim skrytym marzeniem i teraz już wiem, że MARZENIA PO PROSTU SIĘ SPEŁNIAJĄ! Jeśli robimy coś całym sercem, bezinteresownie dajemy całych siebie i lubimy to co robimy, wówczas jest szansa, że ktoś nas doceni. W tym wypadku naszą wspólną pracę doceniło międzynarodowe Jury i pokonaliśmy 87 innych kandydatur z całego świata! Nie potrafię wyrazić tego, jak wiele to dla mnie znaczy i jak bardzo cieszę się z naszego zwycięstwa.. Bardzo, ale to bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję i już dziś zacznijmy myśleć, jakie atrakcje zapewnimy naszym dzieciom w 2018 roku!”.

O przebiegu tego wydarzenia więcej w filmiku - trzeci od góry.. Nie ukrywamy, że jest to .super promocja także dla SITN PZN.

http://world-snow-day.com/en/WSD/Videos

Poniżej też linki do stron, na których można przeczytać o wielkim zwycięstwie! miasta Zakopane

http://world-snow-day.com/en/News/The_winner_is

http://www.fis-ski.com/news-multimedia/news/article=winners-the-world-snow-day-awards.html

https://www.zakopane.eu/aktualnosci/maj-2017/world-snow-day-zakopane-2017-bezkonkurencyjny