Zawody Regionalne
Zieleniec, 4 marca 2018 (niedziela)
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Niedziela Michał | 0.95 | 33.27 | 31.61 |
Kobiety | 33.19 |
Mężczyźni | 31.61 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Wower Katarzyna | 33.21 | 10 | PI |
2 | Bernecka Malwina | 35.82 | 9 | PI |
3 | Janas Dorota | 36.17 | 8.5 | PI |
4 | Rosińska Monika | 36.19 | 8.5 | PI |
5 | Faust Sonia | 37.59 | 7.5 | PI |
6 | Antoniak Zuzanna | 37.67 | 7.5 | PI |
7 | Kręcigłowa Agnieszka | 37.69 | 7.5 | PI |
8 | Stankiewicz Maja | 37.79 | 7.5 | PI |
9 | Sarnecka Martyna | 37.93 | 7 | PI |
10 | Michalczyk Patrycja | 38.81 | 6.5 | PI |
11 | Glazer Gabriela | 38.96 | 6.5 | PI |
12 | Barna Kinga | 39.46 | 6 | PI |
13 | Adamska Maja | 39.54 | 6 | PI |
14 | Wudyka Monika | 39.65 | 6 | PI |
15 | Jachowicz Karolina | 39.91 | 5.5 | |
16 | Chwaszcz Joanna | 40.32 | 5.5 | |
17 | Chojcan Joanna | 40.51 | 5 | |
18 | Sompolińska Anna | 41.09 | 5 | |
19 | Wiśniowska Anna | 42.31 | 4 | |
20 | Natkańska Zuzanna | 42.63 | 3.5 | |
21 | Chojcan Maria | 42.82 | 3.5 | |
22 | Płoskonka Julia | 42.86 | 3.5 | |
23 | Kupiec Agnieszka | 42.94 | 3.5 | |
24 | Kaczmarek Katarzyna | 43.04 | 3.5 | |
25 | Głodek Klaudia | 43.47 | 3 | |
26 | Tkaczyszyn Karolina | 43.73 | 3 | |
27 | Skowron Maja | 43.77 | 3 | |
28 | Litmanowska Urszula | 45.75 | 1.5 | |
29 | Bossowska Anna | 46.18 | 1 | |
30 | Kamińska Eliza | 47.27 | 0 | |
31 | Piotrowicz Kamila | 47.90 | 0 | |
32 | Szkudlarek Wiktoria | 48.11 | 0 | |
33 | Wojewodzic Katarzyna | 50.62 | 0 | |
34 | Rodziewicz Agnieszka | 50.88 | 0 | |
35 | Rybak Sandra | 51.30 | 0 |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Kowalczyk Robert | 30.30 | 10 | PI |
2 | Chachulski Kacper | 30.89 | 10 | PI |
3 | Hejdysz Piotr | 31.02 | 10 | PI |
4 | Chachulski Antek | 31.15 | 10 | PI |
5 | Michalski Jakub | 31.22 | 10 | PI |
6 | Szczepaniak Kamil | 31.76 | 10 | PI |
7 | Faust Maksym | 32.15 | 10 | PI |
8 | Gryglak Patryk | 33.36 | 9.5 | PI |
9 | Bożętka Wojciech | 33.41 | 9.5 | PI |
10 | Janas Filip | 33.70 | 9 | PI |
11 | Suchar Grzegorz | 33.79 | 9 | PI |
12 | Grzymała Jakub | 33.94 | 9 | PI |
13 | Frankiewicz Jerzy | 34.16 | 8.5 | PI |
14 | Michalak Grzegorz | 34.18 | 8.5 | PI |
15 | Janas Tomasz | 34.42 | 8.5 | PI |
16 | Schaefer Adam | 34.49 | 8.5 | PI |
17 | Zajączkowski Łukasz | 34.85 | 8 | PI |
18 | Madeja Krystian | 34.94 | 8 | PI |
19 | Marcinkowski Michał | 35.02 | 8 | PI |
20 | Linke Franciszek | 35.10 | 8 | PI |
21 | Kowalski Jakub | 35.61 | 7.5 | PI |
22 | Jarosiński Szymon | 35.76 | 7.5 | PI |
23 | Kostrzewa Maksymilan | 35.78 | 7.5 | PI |
24 | Kowalski Michał | 35.89 | 7.5 | PI |
25 | Marcinkowski Kacper | 36.20 | 7 | PI |
26 | Wower Marksymilian | 36.39 | 7 | PI |
27 | Grocholewski Wiktor | 36.45 | 7 | PI |
28 | Taczkowski Paweł | 36.47 | 7 | PI |
29 | Turkowski Andrzej | 37.12 | 6.5 | PI |
30 | Gwiazdowski Dawid | 37.29 | 6.5 | PI |
31 | Mosór Patryk | 37.49 | 6 | PI |
32 | Gryka Marcin | 37.80 | 6 | PI |
33 | Niemczyk Dominik | 38.01 | 5.5 | |
34 | Ruszkowski Mateusz | 38.07 | 5.5 | |
35 | Kempiński Leon | 38.10 | 5.5 | |
36 | Michał Skalski | 38.29 | 5.5 | |
37 | Janas Adam | 38.84 | 5 | |
38 | Kopaniecki Jacek | 38.99 | 5 | |
39 | Mokrzanowski Grzegorz | 39.00 | 5 | |
40 | Kostecki Jerzy | 39.18 | 5 | |
41 | Terenzani Maksym | 39.45 | 4.5 | |
42 | Kubay Vitalij | 39.59 | 4.5 | |
43 | Marczak Patrik | 39.74 | 4.5 | |
44 | Krzaczyński Konrad | 40.03 | 4 | |
45 | Szewczyk Szymon | 40.47 | 3.5 | |
46 | Mazur Dominik | 41.25 | 3 | |
47 | Lachowski Daniel | 41.34 | 3 | |
48 | Krysa Michał | 41.90 | 2.5 | |
49 | Wierzbicki Tomasz | 42.34 | 2.5 | |
50 | Pruchniak Piotr | 43.50 | 1.5 | |
51 | Klier Kamil | 43.87 | 1 | |
52 | Widziak Jakub | 44.73 | 0.5 | |
53 | Rusinko Jakub | 52.21 | 0 |
Uwagi
Zespół Sportów Zimowych AWF zaprasza do wzięcia udziału w Zawodach Regionalnych, które odbędą się 4.03.2018 (niedziela) w Zieleńcu, na stoku przy wyciągu nr 6. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godzinę 1000. Biuro zawodów będzie się mieścić w barze „Okrąglak” przy górnej stacji wyciągu nr 6. Regulamin zawodów zgodny z regulaminem Zawodów Regionalnych - http://sitn.pl/dokumenty/60,regulamin-zawodow-regionalnych.html
Opłata startowa w wysokości 50 zł i kaucja (50 zł) za numer startowy będą pobierane w dniu zawodów w Biurze zawodów, które będzie czynne od godziny 8.00.
Zgłoszenia drogą elektroniczną prosimy kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl do dnia 3.03.2018 do godz. 18.00. Zgłoszenia na miejscu będą przyjmowane w dniu zawodów w godzinach 800 -1000.
Zapraszamy również wszystkich posiadających stopnie związkowe (Demonstrator, Pomocnik Instruktora i Instruktor) oraz Instruktorów Rekreacji do wzięcia udziału w XXXI Zawodach - Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza. Zawody będą składały się z jazdy technicznej (łuki płużne, skręt równoległy NW , skręt równoległy długi i śmig) oraz giganta.
Regulamin zawodów znajduje się na stronie:
http://awf.wroc.pl/pl/news/item/0/5628/XXXII_Memorial_im__Bronislawa_Haczkiewicza
Zgłoszenia do tych zawodów również prosimy kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl
Pozdrawiam
Instruktor Wykładowca
dr Rafał Wołk