Zawody Regionalne
Białka Tatrzańska, 16 grudnia 2018 (niedziela)
Organizator: LIDER
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Bogusz Piotr | 0.96 | 36.77 | 35.30 |
Kobiety | 37.06 |
Mężczyźni | 35.30 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Adamowska Natalia | 35.19 | 10 | PI |
2 | Chromcewicz Magdalena | 35.30 | 10 | PI |
3 | Rewerelli Mela | 35.43 | 10 | PI |
4 | Ziajko Zuzanna | 37.43 | 10 | PI |
5 | Godlewska Maria | 37.77 | 10 | PI |
6 | Matyjasik Marta | 38.86 | 9.5 | PI |
7 | Madeyska Alicja | 39.83 | 9 | PI |
8 | Chwalińska Julia | 39.97 | 9 | PI |
9 | Kurnat Aneta | 40.04 | 8.5 | PI |
10 | Papież Aneta | 40.99 | 8 | PI |
11 | Cichoń Jagoda | 41.44 | 8 | PI |
12 | Sitarska Anna | 41.62 | 7.5 | PI |
13 | Freyer Karolina | 42.42 | 7 | PI |
14 | Dąbrowska Marta Katarzyna | 42.71 | 7 | PI |
15 | Garnczarek Maria | 42.84 | 7 | PI |
16 | Bartkowiak Klaudia | 44.16 | 6 | PI |
17 | Czajkowska Julia | 44.40 | 6 | PI |
18 | Smoleń Gabriela | 48.61 | 3 | |
19 | Kuc Matylda | 49.53 | 2.5 |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Sowa Filip | 33.63 | 10 | PI |
2 | Papież Dariusz | 33.66 | 10 | PI |
3 | Zalewski Szymon | 34.11 | 10 | PI |
4 | Michalski Stefan | 34.34 | 10 | PI |
5 | Ojczyk Jakub | 34.46 | 10 | PI |
6 | Tomczyk Jakub | 34.72 | 10 | PI |
7 | Dyląg Mikołaj | 34.83 | 10 | PI |
8 | Kołakowski Maciej | 34.84 | 10 | PI |
9 | Babiuch Jan | 34.99 | 10 | PI |
10 | Dziedzic Mateusz | 35.26 | 10 | PI |
11 | Mikołajek Dawid | 35.31 | 10 | PI |
12 | Fido Aleksander | 35.51 | 10 | PI |
13 | Babiarz Zbigniew | 36.51 | 10 | PI |
14 | Poppe Mateusz | 36.69 | 10 | PI |
15 | Oleś Łukasz | 36.88 | 9.5 | PI |
16 | Świątek Miłosz | 36.98 | 9.5 | PI |
17 | Gawlak Mikuda Jan | 37.34 | 9.5 | PI |
18 | Kusaj Piotr | 37.54 | 9 | PI |
19 | Kowalski Szymon | 37.66 | 9 | PI |
20 | Pierwoła Piotr | 37.68 | 9 | PI |
21 | Czekajski Karol | 37.85 | 9 | PI |
22 | Paliś Kamil | 37.99 | 9 | PI |
23 | Grzejszczak Karol | 38.01 | 9 | PI |
24 | Grzejszczak Karol | 38.02 | 9 | PI |
25 | Krupa Marcin | 38.03 | 9 | PI |
26 | Stach Andrzej | 38.18 | 8.5 | PI |
27 | Krępa Krzysztof | 38.92 | 8 | PI |
28 | Czech Jacek | 39.81 | 7.5 | PI |
29 | Piwowarski Jakub | 41.35 | 6.5 | PI |
30 | Patejuk Mariusz | 46.74 | 2.5 |