Zawody Regionalne i i Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza
Zieleniec, 3 marca 2019 (niedziela)
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Chachulski Jakub | 1.01 | 32.37 | 32.69 |
Kobiety | 34.33 |
Mężczyźni | 32.69 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Kraus Maria | 31.37 | 10 | PI |
2 | Piekarska Małgorzata | 34.10 | 10 | PI |
3 | Iwanicka Anna | 34.47 | 10 | PI |
4 | Zaczyk Alicja | 35.20 | 10 | PI |
5 | Dziewońska Marianna | 35.32 | 10 | PI |
6 | Figurska Oliwia | 35.41 | 10 | PI |
7 | Bernecka Malwina | 36.12 | 9.5 | PI |
8 | Antoniak Zuzanna | 36.47 | 9 | PI |
9 | Hlebik Pola | 36.55 | 9 | PI |
10 | Woch Hanna | 36.72 | 9 | PI |
11 | Koziołek Zuzanna | 36.98 | 9 | PI |
12 | Łopuszyńska Paulina | 37.04 | 9 | PI |
13 | Glapińska Elżbieta | 37.20 | 8.5 | PI |
14 | Figurska Jagoda | 37.25 | 8.5 | PI |
15 | Kupiec Agnieszka | 37.33 | 8.5 | PI |
16 | Lipska Agnieszka | 37.44 | 8.5 | PI |
17 | Kręcigłowa Agnieszka | 37.55 | 8.5 | PI |
18 | Cześniewicz Izabela | 37.61 | 8.5 | PI |
19 | Korzeniowska Amelia | 37.76 | 8.5 | PI |
20 | Wójciak Gabriela | 37.86 | 8 | PI |
21 | Wachowiak Krystyna | 38.03 | 8 | PI |
22 | Surdyka Natalia | 38.12 | 8 | PI |
23 | Pietrzykowska Iga | 38.18 | 8 | PI |
24 | Hnatów Emilia | 38.30 | 8 | PI |
25 | Hlebik Sonia | 38.93 | 7.5 | PI |
26 | Pietrzykowska Klara | 38.96 | 7.5 | PI |
27 | Fuglińska Jana | 39.64 | 7 | PI |
28 | Kosmowska Julia | 39.66 | 7 | PI |
29 | Czapska Kaja | 39.80 | 7 | PI |
30 | Faust Sonia | 40.55 | 6 | PI |
31 | Łusiak Oliwia | 40.61 | 6 | PI |
32 | Drop Iga | 40.79 | 6 | PI |
33 | Żur Dagna | 41.30 | 5.5 | |
34 | Niemiec Dominika | 41.88 | 5.5 | |
35 | Mazurek-Rio Anna | 41.93 | 5 | |
36 | Sosnowska Daria | 42.90 | 4.5 | |
37 | Golecki Tara | 43.53 | 4 | |
38 | Kucharska Anna | 44.24 | 3.5 | |
39 | Ogrodowczyk Oliwia | 44.42 | 3.5 | |
40 | Kaczmarek Katarzyna | 44.44 | 3.5 | |
41 | Topór Agata | 46.00 | 2.5 | |
42 | Kowalczuk Patrycja | 46.48 | 2 | |
43 | Jasinowska-Czapska Marta | 46.87 | 1.5 | |
44 | Kołodziejczyk Emilia | 47.16 | 1.5 | |
45 | Szymańska Olga | 51.53 | 0 | |
46 | Porowska Karolina | 54.26 | 0 |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Michał | 32.33 | 10 | PI |
2 | Chachulski Antoni | 32.47 | 10 | PI |
3 | Tatka Mateusz | 32.48 | 10 | PI |
4 | Jarus Krzysztof | 32.71 | 10 | PI |
5 | Kawecki Mikołaj | 33.15 | 10 | PI |
6 | Urbaniak Michał | 33.52 | 10 | PI |
7 | Leszczyński Artur | 33.61 | 10 | PI |
8 | Faust Maksym | 33.67 | 10 | PI |
9 | Mikołajczak Ignacy | 33.77 | 10 | PI |
10 | Jarus Aleksander | 34.49 | 9.5 | PI |
11 | Kowalski Jakub | 34.55 | 9.5 | PI |
12 | Zięba Marcin | 34.81 | 9 | PI |
13 | Bajstok Mateusz | 34.86 | 9 | PI |
14 | Kempiński Leon | 35.10 | 9 | PI |
15 | Brona Michał | 35.62 | 8.5 | PI |
16 | Zięba Michał | 35.79 | 8.5 | PI |
17 | Mnich Maciej | 36.15 | 8 | PI |
18 | Kaczor Piotr | 36.23 | 8 | PI |
19 | Dzięgiel Krystian | 36.25 | 8 | PI |
20 | Szarapo Maciej | 36.36 | 8 | PI |
21 | Redos Jacek | 36.52 | 8 | PI |
22 | Redos Jacek | 36.52 | 8 | PI |
23 | Fajfer Mateusz | 36.80 | 7.5 | PI |
24 | Gajek Samuel | 37.03 | 7.5 | PI |
25 | Mularczyk Konrad | 37.10 | 7.5 | PI |
26 | Hajducki Piotr | 37.25 | 7.5 | PI |
27 | Szewczyk Szymon | 37.26 | 7.5 | PI |
28 | Skalski Michał | 37.37 | 7 | PI |
29 | Skowron Michał | 37.44 | 7 | PI |
30 | Lizak Kamil | 37.60 | 7 | PI |
31 | Przysada Michał | 37.66 | 7 | PI |
32 | Grzymała Jakub | 37.74 | 7 | PI |
33 | Lachowski Daniel | 38.40 | 6.5 | PI |
34 | Wawak Bartosz | 38.46 | 6.5 | PI |
35 | Gryka Marcin | 39.75 | 5.5 | |
36 | Krawczyk Kacper | 39.79 | 5.5 | |
37 | Smoliński Paweł | 40.04 | 5 | |
38 | Gozdek Bartosz | 40.25 | 5 | |
39 | Widziak Jakub | 40.43 | 5 | |
40 | Głód Piotr | 40.83 | 4.5 | |
41 | Koziołek Marcel | 41.37 | 4 | |
42 | Mydlikowski Aleksander | 42.03 | 3.5 | |
43 | Dzierżanowski Piotr | 42.77 | 3 | |
44 | Szurmiński Adam | 42.83 | 3 | |
45 | Wojteczek Krzysztof | 43.18 | 2.5 | |
46 | Niemienionek Jakub | 46.12 | 0.5 | |
47 | Czuk Michał | 47.52 | 0 | |
48 | Kmetko Piotr | 51.82 | 0 | |
49 | Welik Krzysztof | 53.55 | 0 |
Uwagi
Zespół Sportów Zimowych AWF zaprasza do wzięcia udziału w Zawodach Regionalnych, które odbędą się 3.03.2019 (niedziela) w Zieleńcu, na stoku przy wyciągu nr 6. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godzinę 1000. Biuro zawodów będzie się mieścić w tzw. Stodole za pensjonatem Absolwent.
Mapa, zaznaczono biuro zawodów i miejsce zawodów.
Regulamin zawodów zgodny z regulaminem Zawodów Regionalnych - http://sitn.pl/dokumenty/60,regulamin-zawodow-regionalnych.html
Opłata startowa w wysokości 50 zł i kaucja (50 zł) za numer startowy będą pobierane w dniu zawodów w Biurze zawodów, które będzie czynne od godziny 8.00.
Zgłoszenia drogą elektroniczną prosimy kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl do dnia 2.03.2019 do godz. 18.00. Zgłoszenia na miejscu będą przyjmowane w dniu zawodów w godzinach 800 -1000.
Zapraszamy również wszystkich posiadających stopnie związkowe (Demonstrator, Pomocnik Instruktora i Instruktor) oraz Instruktorów Rekreacji do wzięcia udziału w XXXI Zawodach - Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza. Zawody będą składały się z jazdy technicznej (łuki płużne, skręt równoległy NW , skręt równoległy długi i śmig) oraz giganta.
Zgłoszenia do tych zawodów również prosimy kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl